قوانین و مقررات

کاربر گرامی از اینکه با مطالعه و رعایت دقیق قوانین و مقررات سایت، ما را در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر، یاری می نمایید سپاسگزاریم. لطفا قوانین و مقرارت سایت را به دقت مطالعه فرمایید چراکه ثبت نام کاربران عزیز به منزله قبول کلیه شرایط زیر می باشد .

وب سایت ” تست و بای ” (testobuy.com) مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و موفق به کسب نماد اعتماد وزارت صنعت ، معدن و تجارت شده است.   لطفا در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف موضوع را از طریق لینک تماس با ما منعکس نمایید.

ورود و استفاده شما کاربر گرامی از سایت ” تست و بای ” به منزله قبول قوانین سایت بوده و در غیر این صورت مجاز به استفاده از خدمات سایت نخواهید بود.

درصورت ثبت نام در سایت ” تست و بای ” تمامی اطلاعات شما بصورت کاملا محرمانه در بانک اطلاعاتی سایت نگهداری خواهد شد و دسترسی به اطلاعات سایر کاربران برای هیچ کاربری مقدور نخواهد بود.

  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین آمیز در بخش نظرات و کامنتها باعث بسته شدن حساب کاربری بدون اخطار قبلی خواهد شد .
  • صحت آدرس ثبت شده کاربران قبل از ارسال محصولات بایستی به تایید کاربران عزیز برسد، درغیر اینصورت محصولات برای تست ارسال نخواهد شد.
  • ثبت درخواست تست محصولات الزامی برای خرید ایجاد نخواهد کرد و کاربران عزیز درصورت پسند نمودن هرکدام از محصولات می توانند اقدام به خرید نمایند.
  • هزینه رایگان ارسال محصولات فقط درصورتی لحاظ می گردد که تست محصولات منجر به خرید گردد.
essay writer online

essay writing serviceessay helponline essay writer custom essay writingwrite an essay for me