قوانین و مقررات

کاربر گرامی از اینکه با مطالعه و رعایت دقیق قوانین و مقررات سایت، ما را در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر، یاری می نمایید سپاسگزاریم. لطفا قوانین و مقرارت سایت را به دقت مطالعه فرمایید چراکه ثبت نام کاربران عزیز به منزله قبول کلیه شرایط زیر می باشد .

وب سایت ” تست و بای ” (testobuy.com) مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید و موفق به کسب نماد اعتماد وزارت صنعت ، معدن و تجارت شده است.   لطفا در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف موضوع را از طریق لینک تماس با ما منعکس نمایید.

ورود و استفاده شما کاربر گرامی از سایت ” تست و بای ” به منزله قبول قوانین سایت بوده و در غیر این صورت مجاز به استفاده از خدمات سایت نخواهید بود.

درصورت ثبت نام در سایت ” تست و بای ” تمامی اطلاعات شما بصورت کاملا محرمانه در بانک اطلاعاتی سایت نگهداری خواهد شد و دسترسی به اطلاعات سایر کاربران برای هیچ کاربری مقدور نخواهد بود.

  • استفاده از الفاظ رکیک و توهین آمیز در بخش نظرات و کامنتها باعث بسته شدن حساب کاربری بدون اخطار قبلی خواهد شد .
  • صحت آدرس ثبت شده کاربران قبل از ارسال محصولات بایستی به تایید کاربران عزیز برسد، درغیر اینصورت محصولات برای تست ارسال نخواهد شد.
  • ثبت درخواست تست محصولات الزامی برای خرید ایجاد نخواهد کرد و کاربران عزیز درصورت پسند نمودن هرکدام از محصولات می توانند اقدام به خرید نمایند.
  • هزینه رایگان ارسال محصولات فقط درصورتی لحاظ می گردد که تست محصولات منجر به خرید گردد.
essay writing serviceessay helponline essay writer custom essay writingwrite an essay for me