La Bonte Paris 2019

La Bonte Paris 2019

برند لابونته پاریس یا همان بونتی در سال ۲۰۱۶ بطور رسمی به دنیای عطر و ادکلن معرفی شد. بنابر ادعای مالکان برند بونتی، سه سال صرف ساخت عطرهای ناب و منحصر بفرد این برند شده است که بتواند میراث دار شایسته ای از زندگی الهام بخش آقای فرانسیس بونتی باشد که در سالهای دور با عشق فراوان به طبیعت و گلها به ساخت عطرهای خیلی خاص شهره بوده است.

Francis Bonté

رایحه عطرهای بونتی بغیر از عطرPearl که برای خانمها مناسب تر است مابقی یونیسکس بوده و قابل استفاده برای خانمها و آقایان می باشد.
ظاهر این برند از هارمونی خوبی برخوردار است و المانهای لوکسی که در آن بکار رفته، نیش و لاکچری بودن آن را در همان نگاه اول به بیننده القا می کند. شیشه سنگین کریستالی با دربی از کریستال سیاه که طرح لوگوی این برند بر روی آن حکاکی شده است. شیشه و در هارمونی خوبی را ایجاد کرده اند و از طرفی برچسب گرانقیمتی که از نوعی فلز نرم ساخته شده به گونه ای طراحی شده که تداعی کننده قدمت و اصالت این برند بوده و بسیار زیبا طراحی شده است.

درنهایت شاهکاری که از فرانسویها این اعجوبه های دنیای مد بویژه دنیای عطر و ادکلن در طراحی برند بونتی به چشم می خورد استفاده از یک پلیت (بشقاب) رزگلد می باشد که شیشه بر روی آن قرار گرفته و القا کننده این مطلب است که یک شی ء لوکس می بایست بر روی یک ظرف با ارزشی ارائه شود که خود گویای نکته سنجی طراحان این برند می باشد.

pearl

در کنار همه زیباییها و المانهای لوکسی که در طراحی شیشه های برند بونتی بکار رفته، استفاده از یک جعبه لاکچری حجت را برای تمام کسانی که به دنبال عطری منحصربفرد و بسیار لاکچری هستند تمام می کند. جعبه ای چوبی به رنگ مشکی براق که با نوشته هایی طلایی تزیین شده هماهنگی و هارمونی خوبی را با شیشه های مشکی و براق ایجاد کرده است. جعبه دارای قفل بوده و بهمراه یک کلید ارائه می گردد که همچون گنجی با ارزش است. برای محافظت از این جعبه لوکس از یک هارد باکس دیگری استفاده شده است که از دو طرف با برچسبهای کوچکی که لوگوی لابونته روی آن نقش بسته پلمپ شده است.

022-min

1 دیدگاه

  • افشین محمدی - اصفهان پاسخ

    بسیار مفید و جالب بود .
    ممنون

    آذر ۱۶, ۱۳۹۷ در ۱:۱۷ ب.ظ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


essay writing serviceessay helponline essay writer custom essay writingwrite an essay for me